The North Face Kapcie kolor zielony

Sprawdź produkt: The North Face Kapcie kolor zielony – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BY8-OBM1AJ_87X Kategorie: , , ,

Opis

Informacje na temat produktu The North Face Kapcie kolor zielony:

– ThermoBall™ Eco stworzone z włókien pochodzących z recyklingu. Ocieplina ta posiada bardzo dobre właściwości termiczne i pozwala odprowadzać wilgoć na zewnątrz. Dodatkowo wypełnienie ThermoBall™ Eco nie traci swoich właściwości i sprężystości nawet po zawilgoceniu.- Trwały, wodoodporny materiał.- Produkt częściowo wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu.- Wzorzysty materiał.- Miękki nosek.- Komfortowe wnętrze.- Miękki zapiętek.- Długość wkładki wynosi: 26 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 42.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep