The North Face – Śniegowce Nuptse II

599.99 

Sprawdź produkt: The North Face – Śniegowce Nuptse II – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BY8-OBD28B_11X Kategorie: , , ,

Opis

Informacje na temat produktu The North Face – Śniegowce Nuptse II:

– Surface CTRL® – mieszanka gumy pochodzenia biologicznego w podeszwie zewnętrznej zapewnia doskonałą trakcję i trwałość.- DWR (Durable Water Repellent) to hydrofobowe wykończenie zapobiegające wchłanianiu wilgoci.- Model posiada certyfikat R.D.S (Responsible Down Standard), co oznacza, że producent wdrożył w proces produkcji zalecenia, których celem jest zminimalizowanie cierpień ptaków hodowlanych.- Antybakteryjna, odprowadzająca wilgoć wkładka OrthoLite®.- Dryvent™ to materiał oddychający oraz w pełni wodoodporny.- Okrągły, miękki nosek.- Tekstylna wkładka.- Komfortowe wnętrze.- Długość wkładki wynosi: 23 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 37.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep