Tommy Sport buty sportowe Sleek 3 Mesh kolor czarny

Sprawdź produkt: Tommy Sport buty sportowe Sleek 3 Mesh kolor czarny – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-OBM28B_99X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Tommy Sport buty sportowe Sleek 3 Mesh kolor czarny:

– Lekka, siateczkowa cholewka utrzymuje odpowiedni poziom przewiewności i oddychalności.- Zgrzewane elementy umiejscowione na cholewce dodatkowo usztywniają i stabilizują stopę.- Klasyczne sznurowanie umożliwia indywidualne dopasowanie do stopy.- Tekstylne wnętrze jest komfortowe dla stopy i ułatwia utrzymanie obuwia w czystości.- Wysoce amortyzująca podeszwa środkowa z tworzywa PU.- Gumowa, żłobiona podeszwa zewnętrzna jest trwała i dba o dobrą przyczepność.- Gramatura produktu: 246 g.- Długość wkładki wynosi: 26 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 42.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep