UGG kapcie W Cozetta Curly kolor czarny

Sprawdź produkt: UGG kapcie W Cozetta Curly kolor czarny – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BYY-KLD09U_99X Kategorie: , , ,

Opis

Informacje na temat produktu UGG kapcie W Cozetta Curly kolor czarny:

– Ten produkt został częściowo uszyty z poliestru pochodzącego z recyklingu.- UGGplush – ocieplenie wnętrza buta wykonane z połączenia wysokogatunkowej wełny oraz delikatnego włókna lyocellowego.- SugarSole™ – piankowa podeszwa zewnętrzna, pozyskiwana z trzciny cukrowej, która zmniejsza zależność od paliw kopalnych poprzez zastąpienie konwencjonalnych materiałów na bazie ropy naftowej, powszechnie stosowanych w obuwiach, odnawialną alternatywą, opartą na biotechnologii. Trzcina cukrowa jest szybko rosnącym, zależnym od wody deszczowej zasobem, który wychwytuje CO2 z atmosfery i sekwestruje węgiel oraz nie wymaga nawadniania.- Wzorzysty materiał.- Komfortowe wnętrze.- Model na platformie.- Wysokość platformy: 4 cm.- Długość wkładki wynosi: 23,5 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 37.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep