Under Armour buty treningowe TriBase Reign 4 kolor czarny

Sprawdź produkt: Under Armour buty treningowe TriBase Reign 4 kolor czarny – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: PPYY-OBD3BF_99X Kategorie: , , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Under Armour buty treningowe TriBase Reign 4 kolor czarny:

– Tekstylna, bezszwowa cholewka zapewnia rozciągliwość w kluczowych strefach i wsparcie tam, gdzie jest to potrzebne.- Strategicznie rozmieszczone perforacje zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza.- Stabilizujący i utrzymujący piętę pod kontrolą zewnętrzny zapiętek z TPU.- Klasyczne sznurowanie umożliwia indywidualne dopasowanie do stopy.- Podeszwa środkowa wykonana z pianki Micro G® reagującej na nacisk, zapewnia stopie responsywną amortyzację.- Podeszwa zewnętrzna TriBase™, dzięki swojej specjalnej konstrukcji, maksymalizuje kontakt stopy z podłożem, zwiększa przyczepność i wspiera naturalny ruch stopy.- Wysokość dropu: 2 mm.- Gramatura produktu: 283 g.- Długość wkładki wynosi: 23,5 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 37,5.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep