Zamberlan buty New Trail Lite Evo Gtx męskie kolor zielony

Sprawdź produkt: Zamberlan buty New Trail Lite Evo Gtx męskie kolor zielony – zapoznaj się ze szczegółami – sprawdź czy produkt nie znajduje się w promocji:

SKU: 9BY8-OBM2F5_77X Kategorie: , , ,

Opis

Informacje na temat produktu Zamberlan buty New Trail Lite Evo Gtx męskie kolor zielony:

– Do produkcji tego modelu wykorzystano rozwiązanie Zamberlan ZAS. Jest to unikalna metoda projektowania i konstruowania obuwia, która w połączeniu z wysokiej jakości komponentami, podnosi poziom komfortu i oddychalności buta.- Model stworzony w oparciu o autorską technikę formowania cholewki FWS (Foot Wrapping System). Cholewka buta formowana jest przy pomocy opatentowanego prawidła, co gwarantuje dobre dopasowanie do stopy. Dodatkowo użycie jednego kawałka skóry do wykonania cholewki zwiększa jej odporność na wodę oraz trwałość butów.- Cholewka wykonana w całości z trwałej skóry zamszowej zaimpregnowanej w systemie Hydrobloc®, co zabezpiecza ją przed szybkim namakaniem.- Zastosowana w tym modelu wodoodporna membrana GORE-TEX® Extended Comfort zapewnia stopie maksymalną oddychalność. Jej jednowarstwowa, lekka konstrukcja nie podnosi wagi buta, a właściwości szybkoschnące pozwalają zachować uczucie suchości, nawet w trakcie wzmożonej aktywności.- System sznurowania wzorowany na butach wspinaczkowych, w którym sznurówki sięgają aż do palców, pozwala na idealne dopasowanie obuwia do stopy.- Piankowa wkładka amortyzuje stopę i zapewnia komfort.- Innowacyjny kształt bieżnika w podeszwie zewnętrznej Vibram® Pillow umożliwia poruszanie się po różnorodnej nawierzchni. Dzięki specjalnej konstrukcji ułatwia on hamowanie w czasie schodzenia ze wzniesienia, dobrą przyczepność w czasie podchodzenia oraz świetną stabilność boczną. Natomiast specjalna, wysokowydajna mieszanka gumowa, z której została wykonana podeszwa, zwiększa jej wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz zużycie.- Gramatura produktu: 540 g.- Długość wkładki wynosi: 26 cm.- Wymiary podane dla rozmiaru: 42.

Jeżeli znasz produkt i chciałabyś podzielić się opinią na jego temat – wpisz swoje pochwały w komentarzu poniżej. Możesz również ocenić produkt, przydzielając mu odpowiednią ilość gwiazdek. A jeżeli produkt bardzo Ci się podoba, podziel się proszę nim ze znajomymi w Social Mediach (ikony do podzielenia się produktem u góry strony – wystarczy kliknąć w odpowiedni przycisk). Dziękuję – Aleksandra K.!

Informacje dodatkowe

Brand

Płeć

Kolor

Sklep